Czas realizacji zamówień

 

Realizacja złożonego zamówienia trwa od 10 do 14 dni roboczych* od zaksięgowania wpłaty na podane konto firmowe. Realizacja zamówienia wymaga kontaktu telefonicznego z naszym konsultantem pod nr telefonów:

34 361 55 23 lub 607 062 148, 607 561 611.


Towar dowozimy do magazynu naszej firmy poprzez firmy spedycyjne prosto z fabryk producentów.

Na wyraźne życzenie klienta możemy zrealizować dostawę towaru bezpośrednio do klienta za pośrednictwem firm transportowych samochodem typu TIR. Jest to usługa jakiej nie obejmują podane w sklepie ceny brutto, jej koszt wyliczany jest dla każdego klienta indywidualnie.

Organizacja rozładunku towaru na miejscu przeznaczenia spoczywa na Zamawiającym.

* Podany termin realizacji zamówienia dotyczy zamówień pełnosamochodowych (24 t.) odpowiadających w zależności od modelu dachówki dachom o powierzchni od 350 m2 do 610 m2 . W przypadku mniejszych ilości towaru termin realizacji może ulec zmianie.

Ponad to w sezonie letnim ze względu na specyfikę pracy fabryk włoskich czas realizacji zamówienia może wydłużyć się. Od połowy sierpnia do pierwszych dni września fabryka firmy FBM oraz San Marco są zamknięte. W przypadku zamówień towarów pochodzących od tych producentów prosimy brać te utrudnienia pod uwagę. Jednakże każdorazowo prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia dostępności towaru i możliwości realizacji zamówienia w najbardziej dogodnym dla Państwa terminie.

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe