Informacje o firmie

Dachówki rustykalne - typowe dla krajów śródziemnomorskich stały się obecnie produktami często wybieranymi także przez polskich klientów szukających ponadprzeciętnych wizerunkowo koncepcji dla swoich nowych domów czy rezydencji.

Jesteśmy firmą, która nie tylko sprzedaje materiały na pokrycia dachowe, ale dzięki temu że tworzą ją ludzie kreatywni, otwarci na nowoczesne technologie i wyczuleni na trendy obowiązujące w architekturze swoim klientom oferujemy profesjonalne rozwiązania, które dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i wymagań. Zapewniamy wybór wśród starannie wyselekcjonowanych pochodzących z całego świata dachówek ceramicznych o najwyższej jakości i estetyce. Jesteśmy dystrybutorem dachówek francuskich marki Terreal, oraz dachówek włoskich Terreal Italy SanMarco, Tognana, F.B.M. Tegolaila, Tognana

Dostarczając przez lata produkty wysokiej jakości zyskaliśmy uznanie klientów. Możemy poszczycić się kontraktami na dostawy m.in. dachówki mnich-mniszki na renowację pokryć dachowych obiektów wpisanych do Rejestru Zabytków (m.in. Zamek Piastów w Legnicy, budynek Ministerstwa Zdrowia w Warszawie, Kościół w Okoninie) jest to dowód na to, iż dachówki z naszej oferty spełniają surowe wymogi określone przez konserwatorów zabytków, a dzięki sprawnej organizacji procesu realizacji zamówień jesteśmy w stanie dostosować go do bieżących potrzeb i sprostać wysokim oczekiwaniom inwestorów.

Dzięki doświadczeniu i współpracy z największymi międzynarodowymi partnerami zapewniamy profesjonalne doradztwo i wsparcie techniczne. Potrafimy sprostać złożonym oczekiwaniom klienta. 

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe